Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Assumenda, quisquam, culpa, soluta hic aperiam porro ipsum nisi optio necessitatibus commodi dolorum sapiente voluptatem officiis similique maiores! Quaerat, quisquam quibusdam quam iure vel accusamus nisi velit est at et temporibus sunt delectus dolorem. Reprehenderit, possimus aperiam iste hic repudiandae tempora sit laborum ut velit id! Obcaecati at architecto in vitae porro.

Eğitimcilerimizi Tanıyalım

Hakan MUTLU

Klinik Psikolog /Aile Danışmanı

Hakan MUTLU

Klinik Psikolog /Aile Danışmanı

Canan OKTAY

Nefes Koçu

Canan OKTAY

Nefes Koçu

Yusuf Samet BİLKİL

Müzik Eğitmeni - Kurra Hafızı

Yusuf Samet BİLKİL

Müzik Eğitmeni - Kurra Hafızı

 

İbrahim TAŞ

Psikolog

İbrahim TAŞ

Psikolog

2015 Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Doktora Programı 2011 Sakarya Üniversitesi Eğitimde Psikolojik Hizmetler Yüksek Lisans Programı 2000 İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü Çeşitli eğitim kurumlarında ve rehberlik araştırma merkezinde uzman psikolojik danışman olarak çalışmıştır. ÇALIŞTIĞI ALANLAR Çocuk ve Ergenlerde İnternet bağımlılığı Kariyer danışmanlığı Çocuk ve ergen davranış problemleri Okul başarısızlığı Sosyal kaygı Sınav kaygısı Dikkat Eksikliği Grupla psikolojik danışma (sınav kaygısı, internet bağımlılığı vb) Yetişkinlerde Anksiyete ve depresyon Fobiler Sosyal kaygı İnternet bağımlılığı

Murat TUNALI

Eğitimci / Yazar

Murat TUNALI

Eğitimci / Yazar

1982'de İzmir'de doğan Murat Tunalı, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi'nden 2005 yılında mezun oldu. Akademik kariyerini Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisans yaparak devam ettirdi. Bireysel gelişim ve öğrenme psikolojisi alanındaki kariyerini kurumlara ve kişilere yönelik eğitim seminerleri vererek, çeşitli dergilerde makaleler kaleme alarak devam ettirmektedir. Murat Tunalı'nın yayınlanmış 7 eseri bulunmaktadır.

Fatma AYGÜN

Eğitmen / Yaşam Koçu

Fatma AYGÜN

Eğitmen / Yaşam Koçu

Pınar AŞARÖZ

Repertuar-Koro Eğitmeni

Pınar AŞARÖZ

Repertuar-Koro Eğitmeni

M. Fatih ÇITLAK

Araştırmacı / Yazar

M. Fatih ÇITLAK

Araştırmacı / Yazar

1967 yılında İstanbulda doğdu. Orta öğrenimini İstanbul Fatih İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Türkoloji Bölümünde öğrenim görürken Arapça ve İslâmî ilimler tahsilinde bulundu. Bilhassa rahle-i tedrisinde ve sohbet halakalarında bulunduğu kıymetli şahsiyetlerden eğitimini sürdürdü. Yurt içi ve yurt dışı birçok eğitim ve kültür organizasyonunda vazife aldı. İslâm tarihi ve tasavvuf sahasında birçok radyo ve televizyon programı yapan M. Fatih Çıtlak ayrıca birçok akademik çalışmaya katkıda bulundu. M. Fatih Çıtlak, evli ve dört çocuk babasıdır.

Yasemin Doğrugüven TAŞ

Yasemin Doğrugüven TAŞ

İTÜ Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans mezunudur. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Lisans programını derece ile bitirmiştir. Birçok eğitim kurumunda, rehberlik araştırma merkezinde, özel kliniklerde ve eğitim danışma merkezlerinde uzman psikolojik danışman olarak çalışmıştır. 2001-2002 Beykoz Tıp Merkezinde çocuk ve ergenlere yönelik psikolojik danışmanlık yapmıştır. ÇALIŞMA ALANLARI Çocuklarda davranış ve uyum problemleri Gelişim danışmanlığı Dikkat eksikliği ve hiperaktivite Özgül öğrenme güçlüğü Okul başarısızlığı Tikler, tırnak yeme, parmak emme, alt ıslatma ve aile içi problemler UYGULADIĞI TESTLER Wisc-r Zeka Ttesti Kohs Zeka Testi Denver Gelişimi Testi